YANMAR TİCARİ MARİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Sakura Marine,

uzun yıllar deniz tecrübesi ile yoğrulmuş ve bu birikimi müşterileri için faydaya dönüştürmeyi kendine ilke edinen genç profesyoneller tarafından kurulmuştur.

2002 yılından beri satış, servis ve yedek parça dallarında, dünyanın en büyük dizel motor üreticilerinden biri olan YANMAR’ın ticari gemi segmentinde Türkiye Distribütörü olarak başarıyla faaliyet göstermektedir.

Bugüne kadar gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yapılan ana makine ve jeneratör satışıyla YANMAR’ın dünyadaki en büyük distribütörü konumundadır.

Sakura Marine sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve potansiyel ile kendi alanında lider mühendislik kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

İlk kontrol ve izleme panosu,

Japonya’da Sakura Marine tarafından imal edilmiş olup, halen YANMAR 12 ay motorlarının test bench inde kullanılmaktadır.

Sakura Marine tarafından dizayn edilen ve geliştirilen makine kontrol ve izleme ünitesi Türk Loydu tarafından sertifikalandırılmış ve Türkiye pazarında satılan tüm "high speed" segmentine ait motorlarda kullanılmaktadır.